برش دامن

خیاطی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ شنبه 15 آبان 1395 توسط رویا

آموزش روش برش و دوخت الگوی پایه دامن توسط خانم عمرانی

روش برش و دوخت الگوی پایه دامن

در ادامه این مبحث آموزش روش برش و دوخت روی الگوی پایه دامن را قرار میدهیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرید لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت “فرستادن دیدگاه” در پایین صفحه بیان نمایید.

ردیابی کاغذ و چرخ: اگر شما دوختن لباس، شما به احتمال زیاد نیاز به این اقلام است. آنها به راحتی خطوط و علائم مورد استفاده برای دوخت دقت انتقال (مانند زمانی که ساخت دارت) از الگوی به پارچه.

چاک دهنده درز: OK، همه ما اشتباه می کنیم. چاک دهنده درز از طریق کاهش کوچکترین بخیه، برش دامن و “اشتباهات” بسیار آسان تر به حذف. چاک دهنده درز نیز برای کاهش باز کردن یک مزاحم پس از طرح کلی است دوخته شده است استفاده می شود. چاک دهنده خوب دارای یک توپ در نقطه کوچکتر، که پارچه محافظت می کند. نکته دیگر تیز است. کل منحنی داخلی تیز است، اجازه می دهد چاک دهنده از طریق بخیه تکه تکه. عکس در پاراگراف اول را مشاهده کنید.

اتو بخار و میز اتو: با فشار دادن اغلب با آهن بخار خوب ضروری است اگر شما می خواهید یک آیتم خوبی به پایان رسید. من بعد از تقریبا هر درز فشار دهید (این است که به خصوص با مبطن مهم). برای مثال، اگر شما را هم به فشار تحت سجاف قبل از دوخت، شانس شما خواهد بود بسیار خوشحال با نتیجه از اگر شما فقط آن را خورده و دوخته شده است. در عادت از فشار دادن اغلب.

ناپدید شدن نشانگر: مهم نیست که چه پروژه شما در حال ساخت، شانس شما نیاز به علامت پارچه. انتخاب نشانگر پارچه ای است که محلول در آب هستند (شستشو) یا تبخیر (ناپدید می شوند با گذشت زمان).


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری