اموزش خیاطی

خیاطی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 18 اسفند 1394 توسط رویا

قیمت مناسب و معقول و خدمات سریع است. آنها به شما متن در هنگام سفارش خود را آماده است ، که اغلب قبل از تاریخ وعده که خوب است. آنها به خوبی در گرفتن لکه هستند . آخرین باری که من یک مشکل داشت. من برداشت تا شال ترمه و متوجه یکی از قطعات از حاشیه هم پاشید شد. من آن را به مرد در مقابله اشاره کرد و گفت: گاهی اوقات آنها هم باز کردن ، درست است. با این حال ، هنگامی که به خانه رسیدم ، متوجه شدم قطعه کوتاه تر از دیگران مانند آن گرفتار جایی گرفته بودند. من آن را به ارمغان آورد و آنها گفتند که می تواند دوباره پیچ و تاب و قطعه اما بدیهی است که کوتاه تر از دیگران خواهد بود. یک معامله بزرگ اما کمی آزار دهنده است.

میدان پورتر تمیز کردن خشک قادر به خشک و تمیز لباس عروسی من برای تنها 160 $ است که فوق العاده بود ، با توجه به ” گواهی ” عروسی پاک کننده خشک من به نقل از حداقل 550 $! لباس ابریشم ، که ظاهرا گران تر به تمیز است، اما میدان پورتر بود که به اتهام نیست اضافی، و یا شراب ، اسپری قهوهای مایل به زرد ، و لکه گرد و خاک. من واقعا در مورد این بیرون آمدن عصبی بود، اما زمانی که من دو هفته بعد از بازگشت به انتخاب لباس تا ، همه آنها را به طرزی جادویی رفته بودند ! من قطعا توصیه پاک کننده پورتر میدان خشک و تمیز کردن لباس عروسی
به دنبال یک پاک کن خشک در سامرویل . نام این محل برای دیدن اگر آنها می تواند کت و شلوار من با روز بعد به پایان برساند.

زنی پاسخ “سلام”. حتی نام کسب و کار من در واقع اعلام فکر کردم اموزش خیاطی من شماره را اشتباه بود. من تا به حال به او بپرسید اگر آن محل بود.

از من خواسته سادگی اگر ممکن بود به پرداخت هزینه اضافی و کت و شلوار من انجام شده توسط فردا و او پاسخ داد : “هیچ ما نمی توانیم” و گذاشت.

برداشت اول افتضاح است.

من پاک کننده عارف نامیده می شود و یک مرد فوق العاده خوش بین و دوستانه پاسخ (یک تفاوت قابل توجه فوری از پورتر) و گفت کاملا فقط آن را در به ارمغان بیاورد!


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری